Interakcja marihuany z lekami

Opublikowano przez

To jest pierwszy z cyklu wpisów na temat interakcji spożywanych przez ludzi substancji z lekami, które oni zażywają. Piszę o tym dlatego, gdyż wydaje mi się, że ludzie nie są świadomi skutków jakie niesie za sobą używanie substacji, szczególnie kiedy starają się oni poradzić sobie z chorobą psychiczną.

Bardzo często w pracy rozmawiam z klientami informującymi mnie, że leki, które biorą nie działają, że wręcz przeciwnie czują się po nich jeszcze gorzej. I zgadnijcie co. Pewnie nie będzie to nowością jeśli powiem, że większość z nich pali marihuanę lub nadużywa innych substancji.

Dzisiaj skupię się na marihuanie i jakie objawy mogą się pojawić u ludzi, którzy ją palą i biorą leki. Pisałam już o paleniu marihuany a zdrowiu psychicznym tutaj. Nadal podtrzymuję swoje stanowisko w tym temacie.

 

To krótkie podsumowanie opracowane zostało na podstawie doświadczeń z pracy zawodowej i literatury przedmiotu.

Następny będzie alkohol:).

„Pełne bądź częściowe wykorzystanie artykułów możliwe jest jedynie po opatrzeniu ich informacją o źródle i aktywnym linkiem zwrotnym do strony www.zdrowieipsychika.com Moje wpisy, które tu wrzucam służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, dlatego nigdy nie mogą one zastąpić opinii pracownika służby zdrowia".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.