O mnie

Słuchajcie, super że wpadliście tutaj. Jedni z Was przez pomyłke, inni może z ciekawości. Efekt jest ten sam – jesteście tu ze mną, więc mam szczerą nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. A jeśli nie, to i tak jest mi bardzo miło i mam nadzieję, że jeszcze wrócicie bowiem ten blog jest dopiero w „rozgrzewce”:). Najlepsze przed nami…mam nadzieje:).

Mam na imię Zuzanna i jestem Pracownikiem Socjalnym i Pedagogiem. Obecnie pracuję w poradni zdrowia psychicznego  w UK. Moglibyście zapytać, co Pracownik Socjalny ma wspólnego ze zdrowiem psychicznym. Już Wam mówię. Jestem specjalistycznie przeszkolona do sporządzania ocen stanu zdrowia psychicznego skierowanych do nas klientów. Na podstawie różnych rodzajów badań stosowanych w psychiatrii każdemu klientowi, z którym pracuję wystawiam zalecenie co do dalszych interwencji. Czyli, czy potrzebna jest pomoc psychiatry i farmakologii, czy na przykład terapia jest tu optymalnym rozwiązaniem. Prowadzimy również linię kryzysową i jest to forma interwencji kryzysowej udzielanej przez telefon lub, jeśli jest taka potrzeba, twarzą w twarz. Jest to dziedzina, w której nadal się dokształcam i rozwijam swoje umiejętności każdego dnia.

Skomplikowane…czasami. Trudne…jeśli pojawi sie coś nowego z czym do tej pory nie miałam styczności. Interesujące…zawsze. Emocjonujące…oczywiście, w końcu ktoś opowiada mi  o swoich trudnościach i przeżyciach, o których nikomu wczaśniej nie wspominał. Wymagające…bez grama wątpliwości, stale prowadzone są nowe badania, testowane nowe leki i wprowadzane nowe procedury, których trzeba rygorycznie przestrzegać. Czy lubię swoją prace…uwielbiam, gdyż daje mi ona możliwości rozwoju  w bardzo ciekawej dla mnie dziedzinie jaką jest interwencja kryzysowa.

W wolnym czasie lubię zrelaksować się przy dobrej książce, smacznej kawie i uprawiając ulubione sporty.

Tak więc przyłącz sie jeśli masz ochotę lub potrzebę dowiedzenia się jak radzić sobie z kryzysem zdrowia psychicznego, lub jeśli interesują Cię zdrowe i wypracowane sposoby na jego polepszenie.

Dziękuję i zapraszam do wspólnej podróży blogowej.

Zuzanna